Type:Rider

Eğlence Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.82 TL
  • Boyut 194 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Bulkypix
Dil konusunda ayrı bir ilgiye sahip olan çocuğunuz için üretilmiş harika bir oyun.

Okul öncesi çağındaki çocuklar öğrenmeyi eğlence yoluyla yaptıkları zaman kolay ve kalıcı olur. Bilgilerin silinmemesi ve kolay bir şekilde öğrenme sağlanması için çocuklara bilgiler oyun yoluyla sunulmalı. Güvenilir, kaliteli ve aynı zamanda eğitici oyun arayan anne ve babalar bu oyun tam da sizin istediğiniz gibi. Bu oyun sayesinde çocuğunuz hem harfleri öğrenecek hem de öğrenirken eğlenecek. İnanılmaz fırsatlar sunan bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Oyunun mantığı son derece basit olup çocuğunuzun harfler ile ilgili işlemlerini kolaylaştıracak yeni bir dil öğrenmek çocuğunuza yardım edecek olan bir çok oyun bulunmaktadır. Bu program içerisinde ise dillerin geçmişinden bu günümüze olan yolculuğunu konu alan bu oyunda da çocuğunuz hem eğlenecek hem yeni bilgiler öğrenecek hem de yeni bir dil öğrenme konusunda kendisine olan güveni artacaktır. 

Anne ve babalar bu oyun sayesinde çocuğunuzun hem sosyal yönünü geliştirmiş hem de gelişim alanlarına destek olmuş olacaksınız. Bu mükemmel özelliklere sahip oyunu siz de mutlaka çocuklarınızla tanıştırmalısınız. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Sadece indir butonuna basmak yeterli olacak. Hızlı ve kolay bir şekilde inen bu oyuna sahip olmak işte bu kadar hızlı ve kolay. Siz de vakit kaybetmeyin ve bu oyunu hemen indirin.

Daha Fazla Göster
Type:Rider indir